Ułatwienia dostępu

Umów konsultację

WSPARCIE ONLINE

Konsultacje specjalistyczne

Umów indywidualne wsparcie, korzystając z formularza zapisu

Konsultacja mediacyjna

To indywidualne, jednorazowe spotkanie ze specjalistą, w tym przypadku mediatorem szkolnym. Pozwala podjąć decyzję, z jakiej formy wsparcia można skorzystać w sytuacjach konfliktowych czy kryzysach szkolnych, w relacjach między uczniami lub z udziałem dorosłych. Pozwala na wgląd we własne potrzeby i potrzeby drugiej strony. Daje możliwość lepszego zrozumienia własnej perspektywy, spojrzenie z dystansu na emocjonalne reakcje własne i drugiej strony. Konsultacja nie zobowiązuje do dalszej pracy z mediatorem ani innymi specjalistami w IEP. Nie jest też formą terapii.

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne w Poradni Online, mają tylko i wyłącznie charakter krótkiej, indywidualnej porady psychologicznej dla osoby dorosłej (w tym nauczyciele lub rodzice uczniów), a nie zaś długoterminowej terapii psychologicznej/diagnozy psychologicznej/opinii psychologicznej/wsparcia w długotrwałym kryzysie psychicznym lub telefonu zaufania w nagłej sytuacji kryzysowej, z zagrożeniem życia lub zdrowia. Zapraszamy do konsultacji osoby dorosłe, które poszukują porady psychologa dziecięcego, terapeuty behawioralnego w sprawie pracy z zachowaniami trudnymi dziecka / ucznia lub jednorazowego wsparcia w odnalezieniu i przekierowaniu do konkretnego specjalisty.

Psychocoaching dla każdego

Psychocoaching stwarza doskonałą możliwość, aby poznać siebie. To rozmowa, podczas której uczysz się, jak być ze sobą, jak rozmawiać o sobie, o własnych potrzebach, myślach, uczuciach, jak komunikować sobie i innym trudne sprawy, jak poradzić sobie z kryzysem i wykorzystać go dla rozwoju osobistego, jak troszczyć się o własne relacje, jak podejmować decyzje. Przykładowe tematy: relacje z ludźmi, rozwój osobisty, rodzina, zdrowie, nauka, hobby, radzenie sobie z emocjami i stresem oraz inne do ustalenia. Psychocoaching jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz: wsparcia i pomocy w procesie zmian, odkryć to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, dokonywać trafniejszych wyborów, pogłębiać samoświadomość.

Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!