Ułatwienia dostępu

Zamówienie na usługi wsparcia koordynatorów szkolnych

Instytut Edukacji Pozytywnej zaprasza do składania ofert w ramach naboru wykonawców usługi Usługi diagnostycznych badań kompetencji i predyspozycji uczestników projektu wraz ze wsparciem psychologicznym w ramach wdrażania w szkołach metody „Peer Support” z podziałem na części.

Link do aktualnego naboru: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/252554https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/252554


Nabór realizowany w ramach projektu FERS.05.01-IZ.00-0088/24 – Wsparcie rówieśnicze w zakresie zdrowia psychicznego młodzieży (peer support) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Priorytet FERS.05 Innowacje społeczne, Działanie 05.01 Innowacje społeczne.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Zostaw swój komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.