dowiedz się więcej

Kim jesteśmy

Instytut Edukacji pozytywnej

Informacje ogólne o Fundacji

Od 2014 roku wkładamy całą naszą energię i zaangażowanie we wdrażanie zmian na każdym etapie systemu edukacyjnego funkcjonującego w Polsce.

Wspieramy szkoły, przedszkola, wyższe uczelnie, społeczności lokalne, ośrodki szkolno-wychowawcze, placówki opiekuńcze i... znając nas na tym nie koniec. Fundacja "Instytut Edukacji Pozytywnej" powstała po, aby zmieniać myślenie o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wierzymy, w potencjał każdego człowieka - od tych najmłodszych po tych najstarszych.

To dla nich działamy i wspólnie z nimi tworzymy nasze projekty.  To właśnie odbiorcy naszych działań są motorem, który napędza zmianę, jaką my staramy się wdrażać w edukacji.

Wierzymy, że rzeczywista zmiana zaczyna się od poszczególnych dzieci, rodziców, nauczycieli, pedagogów i społeczności lokalnych, dlatego wszystkie podejmowane działania są oparte na analizach sytuacji wyjściowych, analizie indywidualnie określanych potrzeb i oczekiwań. 

To nas wyróżnia! Nie ograniczamy się do żadnego obszaru, ani pod względem geograficznym ani tematycznym. Wiemy, że edukacji jest potrzebna wszędzie i dla każdego dlatego staramy się być jak najbliżej Was.

Dlatego tak ważna jest dla nas dobra relacja i ścisła współpraca. Wiemy, że sami nic nie zdziałamy. Każdy daje nam energię i inspirację do dalszego działania.

Wierzymy, że dobra edukacja jest możliwa wszędzie.

Wierzymy w działania wspólne i w to, że mają one ogromną moc.

Moc większą niż samodzielne zdobywanie niemożliwego. Dlatego współdziałamy z innymi instytucjami i organizacjami specjalistycznymi oraz szerokim gronem ekspertów w różnych obszarach edukacyjnych, profilaktycznych, społecznych.

A może Ty także dołączysz do nas?

Gdzie jesteśmy?

Działamy na terenie całej Polski

Działamy w całej Polsce. Szkoły i podmioty, które wspieramy, znajdują się od Bałtyku po Tatry, od zachodu do wschodu.

Jesteśmy wszędzie, gdzie jesteśmy potrzebni i gdzie spotykamy się z gotowością do zmiany w edukacji dzieci i dorosłych. W roku 2021 Fundacja na stałe obejmuje wsparciem ponad 1200 placówek w całej Polsce. Z naszych programów i wsparcie tylko w roku 2020 skorzystało ponad 80 tys. osób, a nasze kampanie edukacyjno-informacyjne dotarły do ponad 5 mln odbiorców. A to tylko jeden rok!

dowiedz się więcej

Nasza historia

Pierwsze lata

2014
Rozpoczęcie działalności Pierwsze projekty i pomysły
2015
Energetycznie Pierwsze programy dla szkół
2016
Koncepcja i model superwizji

Nie tak dawno…

2017
Myślę Pozytywnie 1.0 Działania o zdrowiu psychicznym
2018
Pozytywny Rozwój i nie tylko Więcej zdrowia psychicznego
2019
Działania wszędzie Powstaje Szkoła Myślenia Pozytywnego
2020
Pandemia nam nie straszna Ponad 1000 szkół jest już z nami
2021
Wyznaczamy trendy Szkolimy tysiące osób, niezależnie od pogody 🙂
Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!

ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Korkowa 119/123, 04-519 Warszawa

KONTAKT MAILOWY
kontakt@instytutep.pl

SOCIAL MEDIA

X