Ułatwienia dostępu

Instytut Edukacji Pozytywnej

Program rozwojowy dla poradni

wspólny rozwój i działania

Jedyny taki program w Polsce

Realizacja celu III Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025. Nowoczesne wsparcie działań poradni psychologiczno-pedagogicznych

Proponujemy Państwu skorzystanie z programu rozwojowego skierowanego do pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych. Jako element projektu "Klimat szkoły. Tworzymy go razem" będziemy wspierać Państwa placówki w budowaniu nowoczesnego systemu wsparcia dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Każda placówka zgłoszona do programu otrzymuje pakiet materiałów wprowadzających (pakiet "niespodzianka na dobry początek").

a
Bezpłatne szkolenia

Dostęp do dedykowanych bezpłatnych szkoleń, warsztatów i wydarzeń specjalnych skierowanych do pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych

a
Sieciowanie współpracy

Możliwość korzystania z bazy materiałów dla pracowników poradni oraz dla rodziców, dzieci i młodzieży

a
Usługi rozwojowe

Wsparcie rozwoju usług wykonywanych w formie online przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne

a
Wsparcie konsultacyjne

Wsparcie konsultacyjne przedstawicieli I, II oraz III stopnia referencyjności

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz elektroniczny

Formularz elektroniczny stanowi ostateczne potwierdzenie ze strony Twojej Poradni, że jesteście gotowi do uczestnictwa w Programie.
Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, prześlij go do nas. Sprawdź wcześniej, czy dane które zostały wprowadzone są poprawne i nie zawierają literówek (zwłaszcza w nazwie Placówki).

Formularz wysłany – co dalej?

  • czekaj na wiadomość od nas;
  • potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia powinno do Ciebie dotrzeć w ciągu 2 dni roboczych;
  • w razie problemów z przygotowaniem lub przesłaniem zgłoszenia, zapraszamy do kontaktu z obsługą techniczną pod numerem: +48 603 066 783
Skorzystaj bezpłatnie

Dostęp do systemu wewnętrznego

Wszystkie placówki w Programie mają zapewniony dostęp do wewnętrznej platformy Programu Rozwojowego, gdzie udostępniamy dodatkowe materiały oraz informujemy o nadchodzących wydarzeniach. Tutaj otrzymacie również wsparcie eksperckie w zakresie wdrażania technologii do działania waszej instytucji.

skorzystaj ze wsparcia

Kalendarium naszych działań

Uczestnicy programu rozwojowego dla poradni mogą korzystać z różnorodnych szkoleń, konsultacji i warsztatów

Sprawdź:

Uwaga! Wydarzenia oznaczone jako dla poradni psychologiczno-pedagogicznych skierowane wyłącznie do placówek w Programie Rozwojowym.

Badanie dedykowane potrzebom poradni psychologiczno-pedagogicznych ma pozwolić Instytutowi Edukacji Pozytywnej na stworzenie rozwiązań idealnie dostosowanych potrzeb pracowników tych placówek. Będziemy ogromnie wdzięczni za Wasze odpowiedzi.

Badanie potrzeb poradni psychologiczno-pedagogicznych

Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!