Jesteśmy beneficjentem PayPal 2022 Community Impact Grant!

Drodzy Obserwatorzy i Goście,

z ogromną radością informujemy, że jako jedyna w Polsce i jedna z 71 organizacji non profit na całym świecie, otrzymaliśmy PayPal 2022 Community Impact Grant! Nagroda ta jest przede wszystkim uznaniem dla naszych działań wspierających polską edukację, dzieci oraz ich rodziców.

Jesteśmy zaszczyceni, dumni i szczęśliwi, że nasze dotychczasowe osiągnięcia zostały zauważone i docenione przez grono ekspertów PayPal , którzy każdego roku bacznie przyglądają się organizacjom non profit na całym świecie, skupiającym swoje działania wokół takich zakresów jak : wzmocnienie pozycji gospodarczej, dobre praktyki finansowe, zrównoważony rozwój środowiska oraz sprawiedliwość społeczna.

Fakt, że znaleźliśmy się wśród tak wąskiego i zacnego grona beneficjentów jest dla nas dodatkowym impulsem do działania! Aktywność – jak pewnie zdążyliście się zorientować, jest naszym naturalnym stanem, ten gest uznania potwierdza, że idziemy/działamy w dobrą stronę.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat PayPal 2022 Community Grant i pozostałych tegorocznych laureatach, wszystkie informacje możecie znaleźć pod tym linkiem

Zostaw swój komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!