Nagroda dla Fundacji

Z radością chcemy poinformować, że w lipcu 2023 otrzymaliśmy nagrodę w ramach Programu Ministra „Innowacje dla cyfrowej, zielonej, zdrowej i społecznie zrównoważonej przyszłości” w kategorii Lider inkluzyjnych innowacji”.

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych rozwiązań innowacyjnych w trzech kategoriach:

  • „Technologia jutra”
  • „AI4US – sztuczna inteligencja w służbie ludzi i planety”
  • „Lider inkluzyjnych innowacji”,  skierowanej do organizacji społecznych i gospodarczych, które mają udokumentowane osiągnięcia o pozytywnym wpływie na docelową  społeczność, na rzecz której działa dana organizacja.

Jako Fundacja Instytut Edukacji Pozytywnej przedstawiliśmy trzy innowacje: Szkołę Myślenia Pozytywnego 2.0, Poradnię On-line Zdrowia Psychicznego „Poukładaj sobie w głowie” oraz Poradnię Edukacja ma moc.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za docenienie naszych działań oraz cieszymy się, że możemy zwiększać świadomość społeczną o znaczeniu zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży, która przekłada się na większą akceptację i zrozumienie w społeczeństwie.

Zostaw swój komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top
cześć! to my!
Najbardziej
pozytywna fundacja w Polsce
Zmieniamy sposób myślenia o edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Czekamy na kontakt od Ciebie!